Polecaj znajomym stronę Koszulking.pl, wybrane wzory lub wybranych autorów - poprzez unikalny link, każdy odwiedzający zostanie zapamiętany przez system i za każdy jego zakup, zarabiasz 5% kwoty zamówienia!
Jesteś grafikiem i potrafisz projektować ciekawe wzory? Dodaj swoje prace do Koszolking.pl i zarabiaj 5% wartości zamówienia za każdym razem, kiedy ktoś kupi koszulkę z Twoim wzorem!

Możesz też polecać znajomym własne wzory - jeśli klient zamówi koszulkę z Twoim wzorem, za pośrednictwem Twojego linku polecającego zarobisz łącznie 10% wartości zamówienia!

Jesteś forum, fanklubu lub jakiejś innej organizacji? Załóż wlasny sklep w ramach Koszulking.pl! Dodaj kilka wzorów i polecaj sklep na swojej sronie, my zajmiemy się resztą: drukiem, obsługą klienta, fakturami i wysyłką - a ty zarobisz prowizję i ustaloną marżę od każdej koszulki!

Przykłady sklepów:


Przy każdej koszulce jest przycisk polecenia, po klinięciu pojawią się dostępne linki polecające z twoim identyfikatorem.
  • Możesz wysłać link znajomemu mailem,
  • Gadu-Gadu
  • lub kliknąć w ikonkę Facebooka, żeby opublikować link polecający na swojej tablicy - w ten sposób zobaczą go wszyscy Twoi znajomi!
Jeśli kwota zarobionych prowizji przekroczy 100 zł, możemy wysłać Ci przelew bankowy. Możesz też wykorzystać zarobione pieniądze na zakup koszulek w Koszulking.pl!

Zarejestruj się